Responsive and off-canvas menu (7.x-2.0-alpha1) - en to az translation catalogue (9 entries)

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Enabled
az: Qoşulub

en: Weight
az: Çəki

en: Menu
az: Menyu

en: Menu link
az: Menyu linki

en: Other
az: Digər

en: Left
az: Sol

en: Right
az: Sağ

en: White
az: Ağ
