Responsive and off-canvas menu (7.x-2.4) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Menu
bo: འདེམས་བྱང

en: Menu link
bo: འདེམས་བྱང་གི་སྦྲེལ་ཐག

en: Other
bo: གཞན

en: Left
bo: གཡོན

en: Speed
bo: མགྱོགས་ཚད
