Responsive and off-canvas menu (7.x-2.5) - en to ca translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ca: Operacions

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Weight
ca: Pes

en: Menu
ca: Menú

en: Menu link
ca: Enllaç del menú

en: Other
ca: Altres

en: Delay
ca: Retard

en: Left
ca: Esquerra

en: Right
ca: Dreta

en: White
ca: Blanc

en: Black
ca: Negre

en: Light
ca: Clar

en: Dark
ca: Fosc
