Responsive and off-canvas menu (7.x-2.6) - en to de translation catalogue (16 entries)

en: Operations
de: Aktionen

en: Enabled
de: Aktiviert

en: Weight
de: Gewichtung

en: Menu
de: Menü

en: Menu link
de: Menü-Link

en: Other
de: Weitere

en: Delay
de: Verzögerung

en: Left
de: Links

en: Right
de: Rechts

en: White
de: Weiß

en: Black
de: Schwarz

en: Speed
de: Geschwindigkeit

en: Light
de: Hell

en: Dark
de: Dunkel

en: Responsive menu
de: Responsives Menü

en: Off canvas
de: Außerhalb der Leinwand
