Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (10 entries)

en: Operations
ar: عمليات

en: Enabled
ar: مفعل

en: Weight
ar: الوزن

en: Menu
ar: القائمة

en: Menu link
ar: رابط القائمة

en: Other
ar: آخر

en: Left
ar: اليسار

en: Right
ar: اليمين

en: White
ar: أبيض

en: Black
ar: أسود
