Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0-alpha1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
cy: Gweithrediad

en: Enabled
cy: Wedi ei alluogi

en: Weight
cy: Pwysau

en: Menu
cy: Dewislen

en: Other
cy: Arall

en: Black
cy: Du
