Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0-alpha1) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Operations
et: Toimingud

en: Enabled
et: Lubatud

en: Weight
et: Kaal

en: Menu
et: Menüü

en: Menu link
et: Menüülink

en: Other
et: Muu

en: Left
et: Vasakul

en: Right
et: Paremal

en: White
et: Valge

en: Black
et: Must
