Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0-alpha1) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Operations
id: Operasi

en: Enabled
id: Aktif

en: Weight
id: Bobot

en: Menu link
id: Tautan Menu

en: Other
id: Lainnya

en: Left
id: Kiri

en: Right
id: Kanan

en: White
id: Putih

en: Black
id: Hitam
