Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0-alpha1) - en to ja translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ja: 操作

en: Enabled
ja: 有効

en: Weight
ja: ウェイト

en: Menu
ja: メニュー

en: Menu link
ja: メニューリンク

en: Other
ja: その他

en: Delay
ja: 遅延

en: Left
ja: 左

en: Right
ja: 右

en: White
ja: 白

en: Black
ja: ブラック

en: Speed
ja: スピード

en: Responsive menu
ja: レスポンシブ メニュー
