Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0-alpha2) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Operations
ru: Операции

en: Enabled
ru: Включено

en: Weight
ru: Вес

en: Menu
ru: Меню

en: Menu link
ru: Ссылка меню

en: Other
ru: Другое

en: Left
ru: Слева

en: Right
ru: Справа

en: White
ru: Белый

en: Black
ru: Чёрный

en: Speed
ru: Скорость

en: Light
ru: Светлая

en: Dark
ru: Темный
