Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0) - en to el translation catalogue (10 entries)

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Weight
el: Βάρος

en: Menu
el: Μενού

en: Menu link
el: Σύνδεσμος μενού

en: Other
el: Άλλο

en: Left
el: Αριστερά

en: Right
el: Δεξιά

en: White
el: Λευκό

en: Black
el: Μαύρο
