Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Operations
ne: सञ्चालनहरू

en: Enabled
ne: सक्षम बनाइएको

en: Weight
ne: वजन

en: Menu
ne: मेनु

en: Left
ne: बाँया

en: Right
ne: दायाँ
