Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Operations
oc: Accions

en: Enabled
oc: Activat

en: Weight
oc: Pes

en: Menu
oc: Menú

en: Menu link
oc: Ligam del menú

en: Other
oc: Autre

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: White
oc: Blanc

en: Black
oc: Negre

en: Speed
oc: Velocitat
