Responsive and off-canvas menu (7.x-3.0) - en to ta translation catalogue (9 entries)

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Enabled
ta: செயலிலுள்ளது

en: Weight
ta: எடை

en: Menu
ta: வகைப்பட்டி

en: Menu link
ta: பட்டியல் சுட்டி

en: Other
ta: மற்றவை

en: Left
ta: இடது

en: Right
ta: வலது

en: Black
ta: கருப்பு
