Responsive and off-canvas menu (7.x-3.1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Operations
gl: Operacións

en: Enabled
gl: Activado

en: Weight
gl: Peso

en: Menu
gl: Menú

en: Menu link
gl: Ligazón de menú

en: Other
gl: Outro

en: Left
gl: Esquerda

en: Right
gl: Dereita

en: White
gl: Branco

en: Black
gl: Negro

en: Speed
gl: Velocidade

en: Dark
gl: Escuro
