Responsive and off-canvas menu (7.x-3.1) - en to sk translation catalogue (10 entries)

en: Operations
sk: Operácie

en: Enabled
sk: Povolené

en: Weight
sk: Váha

en: Menu link
sk: Odkaz v menu

en: Other
sk: Ostatné

en: Left
sk: Vľavo

en: Right
sk: Vpravo

en: White
sk: Biela

en: Black
sk: Čierna

en: Speed
sk: Rýchlosť
