Responsive and off-canvas menu (7.x-3.1) - en to sv translation catalogue (14 entries)

en: Operations
sv: Funktioner

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Weight
sv: Vikt

en: Menu
sv: Meny

en: Menu link
sv: Menylänk

en: Other
sv: Övriga

en: Delay
sv: Fördröjning

en: Left
sv: Vänster

en: Right
sv: Höger

en: White
sv: Vit

en: Black
sv: Svart

en: Speed
sv: Hastighet

en: Light
sv: Ljust

en: Dark
sv: Mörkt
