Responsive and off-canvas menu (7.x-3.1) - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Enabled
th: เปิดใช้งาน

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Menu
th: เมนู

en: Other
th: อื่นๆ

en: Black
th: สีดำ
