Responsive and off-canvas menu (7.x-3.2) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: Operations
cs: Operace

en: Enabled
cs: Zapnuto

en: Weight
cs: Váha

en: Menu link
cs: Položka menu

en: Other
cs: Jiné

en: White
cs: Bílá

en: Black
cs: Černý
