Responsive and off-canvas menu (7.x-3.2) - en to eu translation catalogue (10 entries)

en: Operations
eu: Eragiketak

en: Enabled
eu: Gaituta

en: Weight
eu: Pisua

en: Menu
eu: Menua

en: Menu link
eu: Menu esteka

en: Other
eu: Bestea

en: Left
eu: Ezkerra

en: Right
eu: Eskuina

en: Black
eu: Beltza

en: Speed
eu: Abiadura
