Responsive and off-canvas menu (7.x-3.2) - en to he translation catalogue (10 entries)

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Enabled
he: מופעל

en: Weight
he: משקל

en: Menu
he: תפריט

en: Menu link
he: קישור תפריט

en: Other
he: אחר

en: Left
he: שמאל

en: Right
he: ימין

en: White
he: לבן

en: Black
he: שחור
