Responsive and off-canvas menu (7.x-3.2) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Operations
hy: Գործողություններ

en: Enabled
hy: Ակտիվացված է

en: Weight
hy: Կշիռ

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Menu link
hy: Մենյուի հղում

en: Left
hy: Ձախ
