Responsive and off-canvas menu (7.x-3.2) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Operations
jv: Operasi

en: Enabled
jv: Urip

en: Weight
jv: Urutan

en: Menu link
jv: Tautan menu

en: Other
jv: Liyané

en: Left
jv: Kiwa

en: Right
jv: Tengen
