Responsive and off-canvas menu (7.x-3.3) - en to gu translation catalogue (6 entries)

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Enabled
gu: સક્રિય

en: Weight
gu: તરલતા

en: Other
gu: અન્ય

en: Left
gu: ડાબે

en: Right
gu: જમણે
