Responsive and off-canvas menu (7.x-3.3) - en to hr translation catalogue (9 entries)

en: Operations
hr: Operacije

en: Enabled
hr: Omogućeno

en: Weight
hr: Težina

en: Menu
hr: Izbornik

en: Menu link
hr: Izbornička poveznica

en: Other
hr: Ostalo

en: Left
hr: Lijevo

en: Right
hr: Desni

en: Black
hr: Crna
