Responsive and off-canvas menu (7.x-3.3) - en to kk translation catalogue (6 entries)

en: Operations
kk: Операциялар

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Weight
kk: Салмағы

en: Menu
kk: Мәзір

en: Other
kk: Басқа

en: Black
kk: Қара
