Responsive and off-canvas menu (7.x-3.3) - en to kn translation catalogue (12 entries)

en: Operations
kn: ಕ್ರಿಯೆ

en: Enabled
kn: ಶಕ್ತಗೊಂಡಿದೆ

en: Weight
kn: ತೂಕ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Other
kn: ಇತರೆ

en: Delay
kn: ವಿಳಂಬ

en: Left
kn: ಎಡ

en: Right
kn: ಬಲ

en: White
kn: ಶ್ವೇತ

en: Black
kn: ಕಪ್ಪು

en: Speed
kn: ವೇಗ

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ
