Responsive and off-canvas menu (7.x-3.3) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Enabled
lt: Įjungta

en: Weight
lt: Svoris

en: Menu
lt: Meniu

en: Menu link
lt: Meniu nuoroda

en: Other
lt: Kiti

en: Left
lt: Kairė

en: Right
lt: Dešinė

en: White
lt: Baltas

en: Black
lt: Juoda

en: Light
lt: Šviesi

en: Dark
lt: Tamsiai
