Responsive and off-canvas menu (7.x-3.3) - en to mn translation catalogue (6 entries)

en: Operations
mn: Үйлдлүүд

en: Enabled
mn: Боломжтой

en: Weight
mn: Жин

en: Menu
mn: Цэс

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
