Responsive and off-canvas menu (7.x-3.4) - en to af translation catalogue (5 entries)

en: Operations
af: Aksies

en: Enabled
af: Geaktiveer

en: Weight
af: Gewig

en: Other
af: Ander

en: Black
af: Swart
