Responsive and off-canvas menu (7.x-3.4) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Operations
is: Atgerðir

en: Enabled
is: Virkjað

en: Weight
is: Vekt

en: Menu
is: Valmynd

en: Other
is: Annað

en: Black
is: Svart
