Responsive and off-canvas menu (7.x-3.4) - en to fr translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fr: Actions

en: Enabled
fr: Activé

en: Weight
fr: Poids

en: Menu link
fr: Lien du menu

en: Other
fr: Autre

en: Delay
fr: Délai

en: Left
fr: Gauche

en: Right
fr: Droit

en: White
fr: Blanc

en: Black
fr: Noir

en: Speed
fr: Vitesse

en: Light
fr: Léger

en: Dark
fr: Sombre
