Responsive and off-canvas menu (7.x-3.4) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Operations
is: Aðgerðir

en: Enabled
is: Virkt

en: Weight
is: Vægi

en: Menu
is: Valmynd

en: Left
is: Vinstri

en: Right
is: Hægri

en: Black
is: Svartur
