Responsive and off-canvas menu (7.x-3.4) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Operations
pl: Operacje

en: Enabled
pl: Włączone

en: Weight
pl: Waga

en: Menu link
pl: Pozycja w menu

en: Other
pl: Inne

en: Delay
pl: Opóźnienie

en: Left
pl: Lewo

en: Right
pl: Prawo

en: White
pl: Biały

en: Black
pl: Czarny

en: Speed
pl: Prędkość

en: Light
pl: Jasny

en: Dark
pl: Ciemny
