Responsive and off-canvas menu (7.x-3.5) - en to bg translation catalogue (8 entries)

en: Operations
bg: Действия

en: Enabled
bg: Активиран

en: Weight
bg: Тегло

en: Menu
bg: Меню

en: Menu link
bg: Елемент от меню

en: Other
bg: Други

en: Right
bg: Дясно

en: Black
bg: Черен
