Responsive and off-canvas menu (7.x-3.5) - en to fi translation catalogue (12 entries)

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Weight
fi: Paino

en: Menu
fi: Valikko

en: Menu link
fi: Valikkolinkki

en: Other
fi: Muu

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Black
fi: Musta

en: Speed
fi: Nopeus

en: Light
fi: Vaalea

en: Dark
fi: Tumma
