Responsive and off-canvas menu (7.x-3.5) - en to te translation catalogue (8 entries)

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Enabled
te: చేతనం అయింది

en: Weight
te: భారం

en: Menu
te: మెనూ

en: Other
te: ఇతర

en: Left
te: ఎడమ

en: Right
te: కుడి

en: Black
te: నలుపు
