Responsive and off-canvas menu (7.x-3.5) - en to fa translation catalogue (13 entries)

en: Operations
fa: عملیات

en: Enabled
fa: فعال

en: Weight
fa: وزن

en: Menu
fa: منو

en: Menu link
fa: پیوند منو

en: Other
fa: ساير

en: Left
fa: چپ

en: Right
fa: راست

en: White
fa: سفید

en: Black
fa: سیاه

en: Speed
fa: سرعت

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
