Responsive and off-canvas menu (7.x-3.7) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Operations
sl: Operacije

en: Enabled
sl: Omogočeno

en: Weight
sl: Teža

en: Menu
sl: Meni

en: Menu link
sl: Povezava menija

en: White
sl: Bela
