Responsive and off-canvas menu (7.x-3.7) - en to uk translation catalogue (14 entries)

en: Operations
uk: Операції

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Weight
uk: Вага

en: Menu
uk: Меню

en: Menu link
uk: Посилання меню

en: Other
uk: Інше

en: Delay
uk: Затримка

en: Left
uk: Ліворуч

en: Right
uk: Праворуч

en: White
uk: Білий

en: Black
uk: Чорний

en: Speed
uk: Швидкість

en: Light
uk: Світла

en: Dark
uk: Темний
