Responsive and off-canvas menu (7.x-3.7) - en to vi translation catalogue (11 entries)

en: Operations
vi: Thao tác

en: Enabled
vi: Bật

en: Weight
vi: Độ nặng

en: Menu link
vi: Liên kết trên trình đơn

en: Other
vi: Khác

en: Left
vi: Trái

en: Right
vi: Phải

en: Black
vi: Đen

en: Speed
vi: Tốc độ

en: Light
vi: Nhẹ

en: Dark
vi: Sẫm màu
