Responsive Menus (7.x-1.3) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Save configuration
bs: Sačuvaj postavke

en: Yes
bs: Da

en: No
bs: Ne

en: The configuration options have been saved.
bs: Postavke konfiguracije su sačuvane.
