Responsive Menus (7.x-1.4) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Save configuration
af: Stoor konfigurasie

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: The configuration options have been saved.
af: Die konfigurasie-opsies is gestoor.

en: left
af: links

en: right
af: regs
