Responsive Menus (7.x-1.4) - en to gd translation catalogue (8 entries)

en: User interface
gd: Eadar-aghaidh a' chleachdaiche

en: Save configuration
gd: Sàbhail an rèiteachadh

en: Yes
gd: Tha

en: No
gd: Chan eil

en: The configuration options have been saved.
gd: Cha deach roghainnean an rèiteachaidh a shàbhaladh.

en: Menu
gd: Clàr-taice

en: Left
gd: Clì

en: Right
gd: Deas
