Responsive Menus (7.x-1.4) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: User interface
ku: ڕووکاری بەکارهێنەر

en: Save configuration
ku: پاشەکەوتکردنی شێوەپێدان

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: The configuration options have been saved.
ku: هەڵبژردنەکانی ڕێکخستن پاشەکەوت کرا.

en: Menu
ku: پێڕست

en: Left
ku: چەپ

en: Right
ku: ڕاست

en: jQuery Update
ku: نوێکردنەوەی jQuery
