Responsive Menus (7.x-1.4) - en to mn translation catalogue (8 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Save configuration
mn: Тохиргоог хадгалах

en: Yes
mn: Тийм

en: No
mn: Үгүй

en: The configuration options have been saved.
mn: Тохиргоо хадгалагдлаа.

en: Menu
mn: Цэс

en: Left
mn: Зүүн

en: Right
mn: Баруун
