Responsive Menus (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (15 entries)

en: User interface
tr: Kullanıcı arayüzü

en: Save configuration
tr: Yapılandırmayı kaydet

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: The configuration options have been saved.
tr: Yapılandırma seçenekleri kaydedildi.

en: One
tr: Bir

en: Menu
tr: Menü

en: center
tr: orta

en: left
tr: sol

en: right
tr: sağ

en: The settings have not been saved because of the errors.
tr: Hatalardan dolayı ayarlar kaydedilemedi.

en: Left
tr: Sol

en: Right
tr: Sağ

en: Three
tr: Üç

en: Style settings
tr: Biçem ayarları
