Responsive Menus (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (12 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Save configuration
be: Захаваць налады

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: The configuration options have been saved.
be: Абраныя налады захованыя.

en: Menu
be: Меню

en: center
be: цэнтар

en: left
be: злева

en: right
be: справа

en: The settings have not been saved because of the errors.
be: Налады не захованыя з-за памылак.

en: Left
be: Злева

en: Right
be: Справа
