Responsive Menus (7.x-1.5) - en to fi translation catalogue (14 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Save configuration
fi: Tallenna asetukset

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: The configuration options have been saved.
fi: Asetusten muutokset tallennettu.

en: One
fi: Yksi

en: Menu
fi: Valikko

en: The settings have not been saved because of the errors.
fi: Asetuksia ei ole talletettu virheiden takia.

en: Left
fi: Vasemmalla

en: Right
fi: Oikealla

en: Two
fi: Kaksi

en: Three
fi: Kolme

en: Style settings
fi: Tyylin asetukset

en: Four
fi: Neljä
