Responsive Menus (7.x-1.6) - en to am translation catalogue (10 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Save configuration
am: ውቅረት አስቅምጥ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: The configuration options have been saved.
am: የውቅረቱ አማራጮች ተቀምጠዋል።

en: Expanded
am: የተለጠጠ

en: Custom
am: ብጁ

en: The settings have not been saved because of the errors.
am: በስህተት የተነሳ ቅንብሮቹ አልተቀመጡም።

en: Right to left
am: ከቀኝ ወደ ግራ

en: Left to right
am: ከግራ ወደ ቀኝ
